Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Mon 5 Oct
kl 17:00 - 18:04
Lillesand IL 1 - Express 1
  Lillesand stadion kunstgress 7er A
Mon 5 Oct
kl 17:00 - 18:04
Birkenes 1 - Express 2
  Birkenesparken kunstgress 7er B
Mon 5 Oct
kl 18:15 - 19:19
Express 1 - Øyestad 3
  OSM Kunstgress 7er A
Wed 7 Oct
kl 18:15 - 19:19
Express 2 - Froland 1
  OSM Kunstgress 7er C
Mon 12 Oct
kl 17:00 - 18:04
Imås -G11 - Express 2
  PS Anlegg Arena 7er A
Mon 12 Oct
kl 18:15 - 19:19
Express 1 - Jerv Blå
  OSM Kunstgress 7er B
Wed 14 Oct
kl 18:15 - 19:19
Express 2 - Myra G11 3
  OSM Kunstgress 7er C
Mon 19 Oct
kl 17:00 - 18:04
Lillesand IL 3 - Express 2
  Lillesand stadion kunstgress 7er C
Mon 19 Oct
kl 18:00 - 19:04
Tvedestrand 1 Hvit - Express 1
  Lyngmyr kunstgress 7er A
Wed 21 Oct
kl 18:15 - 19:19
Express 2 - Lillesand IL 2
  OSM Kunstgress 7er C
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tue 22 Sep
kl 18:00 - 19:04
Trauma 2 - Express 2
$item.username   Hove kunstgress 7er A
  Les mer  
Mon 21 Sep
kl 18:15 - 19:19
Express 1 - Jerv Blå
$item.username   OSM Kunstgress 7er A
  Les mer  
Mon 21 Sep
kl 17:00 - 18:04
Øyestad 2 - Express 2
$item.username   Nedenes Arena kunstgress 7er B
  Les mer  
Mon 21 Sep
kl 17:00 - 18:04
Myra G11 1 - Express 1
$item.username   Systemhus Stadion - Myra 7er A
  Les mer  
Wed 16 Sep
kl 18:15 - 19:19
Express 2 - Tvedestrand 2 Blått
$item.username   OSM Kunstgress 7er C
  Les mer  
Mon 14 Sep
kl 18:15 - 19:19
Express 1 - Froland 2
$item.username   OSM Kunstgress 7er A
  Les mer  
Mon 14 Sep
kl 18:15 - 19:19
Express 1 - Trauma 2
$item.username   OSM Kunstgress 7er A
  Les mer  
Wed 9 Sep
kl 18:15 - 19:19
Express 2 - Vegårshei 1
$item.username   OSM Kunstgress 7er C
  Les mer  
Mon 7 Sep
kl 18:05 - 19:09
Risør g11 - Express 1
$item.username   Kjempesteinmyra nye kunstgress 7er A
  Les mer  
Mon 7 Sep
kl 17:00 - 18:04
Hisøy Sort - Express 2
$item.username   Hisøy Kunstgress 7er A
  Les mer  
Mon 7 Sep
kl 17:00 - 18:04
Grane Arendal 2 - Express 1
$item.username   Norac stadion trening 7er E
  Les mer  
Wed 2 Sep
kl 18:15 - 19:19
Express 2 - Vegårshei 1
$item.username   OSM Kunstgress 7er C
  Les mer  
Tue 1 Sep
kl 17:00 - 18:04
Sørfjell 1 - Express 2
$item.username   Stuenes stadion KG 7er C
  Les mer  
Mon 31 Aug
kl 18:15 - 19:19
Express 1 - Øyestad 1
$item.username   OSM Kunstgress 7er A
  Les mer  
Mon 31 Aug
kl 18:15 - 19:19
Express 1 - Sørfjell 1
$item.username   OSM Kunstgress 7er A
  Les mer  
Wed 26 Aug
kl 18:15 - 19:19
Express 2 - Øyestad 3
$item.username   OSM Kunstgress 7er C
  Les mer  
Mon 24 Aug
kl 18:05 - 19:09
Tvedestrand 1 Hvit - Express 1
$item.username   Lyngmyr kunstgress 7er A
  Les mer  
Mon 24 Aug
kl 17:00 - 18:04
Trauma 1 - Express 2
$item.username   Hove kunstgress 7er A
  Les mer  
Mon 24 Aug
kl 17:00 - 18:04
Froland 1 - Express 1
$item.username   Kringla KG Mini
  Les mer  
Wed 19 Aug
kl 18:15 - 19:19
Express 2 - Grane Arendal 1
$item.username   OSM Kunstgress 7er C
  Les mer  
Tue 18 Aug
kl 17:00 - 18:04
Myra G11 1 - Express 2
$item.username   Systemhus Stadion - Myra 7er A
  Les mer  
Mon 17 Aug
kl 18:15 - 19:19
Express 1 - Myra G11 2
$item.username   OSM Kunstgress 7er A
  Les mer  
Mon 17 Aug
kl 18:15 - 19:19
Express 1 - Lillesand IL 2
$item.username   OSM Kunstgress 7er A
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline